Listopad 2013

Free layout -podzim2

17. listopadu 2013 v 12:55 | yumiNeko |  Grafika
Pokud o něj budete mít zájem napište a já dodělám vše potřebné a následně doručím ^^

Free layout -podzim

17. listopadu 2013 v 12:53 | yumiNeko |  Grafika
Hoho ^^první free layou ^^
Pokud o něj máte zájem napište mi a já k němu dodělám vše potřebné a následně i doručím ^^

Grafika pro Aiko

17. listopadu 2013 v 12:49 | yumiNeko |  Grafika
Ahoooj mina-san velice se omlouvám za neaktivitu, ale máme moc písemek a učení :D takže tak za týden to bude lepší :)
Jinak tu mám menší grafiku pro Aiko, doufám, že se ti líbí:)
Nom jinak v brzké době čekejte nějakou povídky, přemýšlím nad Aomine x Kagami, no snad to nějak dopadne :D
Sayonara ^^

Tady to máš Aiko ^^I´m Cat :3 Kagami x Kuroko

4. listopadu 2013 v 15:31 | yumiNeko |  Jednorázovky
Ahoj ^^nom tak máme tu první jednorázovku :) Trošku jsem pozměnila charaktery,takže se nedivte, pokud vám Kuroko bude připadat tak trošku mňákle ^^:D Jinak vyvětlení pro ty co Kuroko no Basket moc neznají :D Kagami je Taiga což je japonsky tygr ^^:D můžete to znát taky třeba z Toradory ^^:D
Tak bye a ať se vám to líbí :P
18+

" Kagami-kun koukej, jsem kočka nya" křičel Kuroko.
"Cože si?" zeptal se Kagami v otočce.
"Měl by sis zajít na ušní, říkám, že sem kočka nya" zopakoval Kuroko.
Kagami se podíval dolů a zrudl až po kořínky vlasů. "Co to máš sakra na sobě?"
"Co se ti nelíbí nya?" broukl Kuroko. Měl na sobě kočičí kostýmek s ouškama a ocáskem.
"Tohle!" důrazně vykřikl.
"Vždyť ty si taky kočka, ale trošku větší nya" řekl Kuroko a olízl si ruku. Vypadal u toho tak roztomile.
Kagamiho byste si mohly splést s obřím rajčetem, protože v ten moment byl rudější než jeho vlasy.
"Ale… ale to je něco úplně jiného" zatvářil se tupě.
"A v čem je to jiné?" vykulil očka.
"Hele chápej, nejsem žádná větší kočka a ty!" ukázal na Kuroka, "Ty už vůbec ne!"
Kuroko se mazlivě otřel o ruku před sebou a přejel jazykem po nataženém prstu.
"A mám toho dost!" nabral Kuroka do náruče a rázným krokem přešel k pokoji. Rozrazil dveře a hodil Kuroka na postel. Sundal ze sebe tričko a hodil ho na zem. Přiblížil se ke Kurokovi a vynutil si polibek. Líbal ho tvrdě. Jazyk protlačil dovnitř a vyhledal ten jeho. Strhl se souboj o nadvládu a ústa od sebe odlepili, až když jim došel dech. Kagami sjel jazykem po šíji a na rameni skousl. Zanechal za sebou otisk zubů a pokračoval dále.

Dostal se až k bradavce. Obkroužil ji jazykem, skousl a foukl na ni. Kuroko se prohl v zádech a vykřikl. Kagami zopakoval postup i na druhé. Opět sjel jazykem níž a zanechával za sebou jen vlhkou cestičku. Obkroužil pupík a sjel až k lemu bílých chlupatých kraťásků. Kuroko jen bezmocně ležel a vzdychal. Chtěl by mu jeho péči oplatit, ale tělo ho neposlouchalo. Nadzvedl se, aby mu je mohl Kagami sundat, jaké překvapení, když pod nimi nic neměl. Kagami obkroužil špičku jeho penisu a pohltil ho do úst. Pokojem se ozval výkřik. Sál ho, cumlal a občas i kousnul. Kuroko už skoro byl, když Kagami přestal.

"Co to…" nestihl nic říct, protože se Kagami vytáhl výš a přivlastnil si jeho ústa. Přestal ho líbat a místo jazyku mu do pusy narval dva prsty. Kuroko je cumlal. "To stačí" zasmál se Kagami a opět si přivlastnil jeho rty. Rukou sjel níž až ke vstupu a protlačil dovnitř nasliněný prst. Kuroko chtěl křičet, ale nemohl. Kagami s ním začal pohybovat a po chvíli přidal i druhý.

Roztahoval je od sebe, přejížděl s nimi po hrbolku uvnitř a Kuroko se rozplýval a vzdychal mu do úst. Kagami se jen ušklíbl. Když usoudil, že je připravený dost prsty vytáhl a nasměroval svůj penis na jeho vstup. Pomalu se nořil dovnitř. Když byl uvnitř celý, dlouze zasténal. "Jsi tak těsný." Pohladil ho po tváři. Pomalu se pohnul. Kuroko sebou házel ze strany na stranu a vzdychal.
Počáteční jemnost opadla a Kagami se začal pohybovat rychleji. "Já… už budu" vyloudil ze sebe mezi steny. "Já taky" uchechtl se Kuroko. Ještě pár rychlých pohybů a oba se svíjeli v návalu horkosti a orgasmu. Kagami se prohl v zádech a zavrněl. Vyklouzl z Kuroka a svalil se na postel. "Jako kočka" pronesl Kuroko. "Oj teba, tak už to řekni." Zasmál se. Kagami se podvolil a prohlásil "I´m very big cat." Stačí? Koukl na Kuroka. "Bohatě" zasmál se Kuroko a přitulil se k němu.

Najdi své pravé já! 1

3. listopadu 2013 v 16:36 | yumiNeko |  Najdi své pravé já
1. Kapitola
Doufám, že se vám bude líbit :)

Chlapec, který se líně povaluje v postely, na uších sluchátka, v ruce knížku a brouká si nesmyslné zvuky. (každý z nás to zná, když zpíváte něco, co neumíte a dohazujete si tam vlastní slova xD). Nic jiného nevnímá. Neuvědomuje si, že na něj kolikrát jeho nevlastní otec volal. Neslyší schody, které se třepou pod dupáním.
Až lomcování dveří ho vytrhne z toho omamného tranzu, který si až do teď užíval. Jeden pohled do otcovy tváře a věděl, že je zle. Tohle si pravděpodobně večer odpyká. Matka má dnes noční, a stejně by tomu nezabránila. Tohle chlapec prožívá skoro každý večer, jeho otčím příde k němu do pokoje a ostatní si dokážete domyslet. "Copak neslyšíš, že tě volám ty spratku? Kolikrát ti mám opakovat ať příjdeš dolů!" Chlapec vyskočí s postele rychlostí blesku a žene se ke dveřím. Jeho otec přivře dveře. Chytne ho za ruku a přitáhne k sobě.
Chlapcovo křehké tělíčko nápor takové síly nevydrží a zřítí se nazem. Jeho otec si poklekne a mlsně se oblízne. "Dneska mě očekávej" pošeptal mu do ucha a ne dvakrát jemně ho zkousl.Chlapci se hnaly slzy do očí. Poté se chlapec zvedl a prošel dveřmi. Opět se po domě rozléhalo škřípění schodů. Chlapec vcházel do kuchyně a přitom do něčeho vrazil. Jeden pohled nahoru a šli na něj mrákoty.

"Páni Yuki, jsi nějaký menší od posledně, nebo se mi to zdá?" Zeptal se větší chlapec do kterého menší vrazil. "Ano Ravene, opravdu se ti to jen zdá!" vykřikl a pokračoval v cestě. Tenhle větší chlapec se jmenoval Raven a byl to jeho bratr. Moc ho nemusel, ale mělo jednu výhodu, že byl tady. "Mají společný pokoj, proto si otec nic nezkusí." Jak se zdá, Yuki se přepočítal.

Pomalu, ale jistě nastal večer. Yukki opět ležel na posteli a smiřoval se s tím, že Raven nechce zeslabit televizi. "No tak, nemůžeš aspoň malinko?" zeptal se otráveně. Raven se na něho podíval a zkřivil tvář do úšklebku. "Ale já bych pak nic neslyšel." Odpověděl. Chlapec se tedy zvedl a chodbou pokračoval do koupelny. Snažil se potichu a doufal, že otec už spí. Nakonec vešel do koupelny. Sundal ze sebe oblečení a byl na půli cesty do sprchy. Když se ozvalo: "Vždyť jsem ti říkal, abys mě očekával. Je mi celkem jedno, kde to bude." Ten výsměšný ton nešel přehlédnout.
Yukki chtěl něco namítat, ale byl surově přitlačen na stěnu. Otec mu zkousl ucho a dále pokračoval na záda, kde se po chvíli začaly tvořit menší modřinky. Šlo to bez nějaké prodlevy. Stáhnul si kalhoty a bez jakékoliv přípravy do něj vniknul. Yukkimu začaly nekontrolovaně padat slzy. Přirážel hned od začátku rychle a tvrdě. V jednu chvíli začal Yukki křičet, ale on mu narval prsty skoro, až do krku. Yukki se málem pozvracel. Ozvalo se zaklepání. "Yukki seš tam už dlouho, jsi v pořádku?" zeptal se Raven. "Řekni mu, že ti nic není a aby šel pryč, že za chvíli přijdeš." vytáhl mu prsty z pusy. Chlapec zopakoval to, co slyšel. "No tak dobře" řekl Raven a poté už byly slyšet jen jeho kroky. Netrvalo pak dlouho, než se jeho otec udělal. Při jeho orgasmu se zakousl Yukkimu do zad.
Yukki spadl na zem, když on odcházel. Zase se cítil odporně, zhnusen sám sebou, chtělo se mu zvracet, nejradši by ze sebe sedřel kůži. Pomalými pajdavými kroky došel, až ke sprchovému koutu, který byl sice blízko, ale pro něj ne. Když na sebe konečně pustil vodu, pocítil částečnou úlevu, ale jeho předešlé pocity ještě neodpadly. Drhnul se tak mermomocně, až měl kůži červenou. Všechno si důkladně odrhl, bolelo to jako čert, no lepší než ta bolest uvnitř jeho. Když se vysprchoval, oblékl si černé triko s nápisem Život je jen lež a šel zpět do pokoje.
Zastavil se, aby si protřel uplakané oči. Vstoupil do pokoje. Co nejrychleji prošel kolem spícího Ravena a zalehl do postele. Aspoň si teda myslel, že Raven spí. Když se natáhl po ovladači, Ravenova ruka ho zachytila. "A teď mi řekni Yukki, co jsi tam dělal?!" tahle otázka nikdy neměla být vyřčena. Yukki nevěděl, co říci. Nic ho nenapadalo, naprosto zoufale odpověděl: "No víš, je mi nějak špatně, ale to je tak asi všechno co ti k tomu řeknu" prakticky nelhal špatně mu bylo, ne z jídla nebo něčeho jiného, ale ze sebe. "Hm aha" uslyšel tichou odpověď a byl rád, že to Raven nijak moc nerozebíral. Raven jeho ruku pustil. Yukki si tedy mohl vzít ovladač a televizi vypnout. Otočil se na bok a se slzami v očích opět usínal neklidným spánkem.

Najdi své pravé já!

3. listopadu 2013 v 16:22 | yumiNeko |  Kapitolovky

Klikni na obrázek pro zobrazení kapitol! :)

ukázka z grafiky2

3. listopadu 2013 v 16:11 | yumiNeko |  Grafika


ukázka z grafiky

3. listopadu 2013 v 16:08 | yumiNeko |  Grafika

Admin

3. listopadu 2013 v 16:01 | yumiNeko |  Admins
Dovolte mi se představit :)
Mé jméno je Veronika a je mi X let, vlastně každýmu může být můj věk někde. Většinou vystupuju pod přezdívkou yumiNeko a občas přidám i Shinge. Najdete mě skoro všude. Jsem hrozný blázen do yaoi a ostatního anime kromě yuri k tomu mám celkem odpor, ale tak dá se překousnout. Také hraju howrse kde mě najdete jako yumiNeko. Taky mě hodně bavý grafická výroba. V psaní povídek nejsem moc dobrá, ale časem to snad půjde :)
Také mě někteří můžou znát z blogu miluju-anime-yaoi.blog.cz Doufám, že si spolu budeme rozumět :P


RPC

3. listopadu 2013 v 15:54 | yumiNeko |  RPC
Zde příjdou RPC, nejen ty které jste si objednali, ale i moje které zde zveřejním :)