I´m Cat :3 Kagami x Kuroko

4. listopadu 2013 v 15:31 | yumiNeko |  Jednorázovky
Ahoj ^^nom tak máme tu první jednorázovku :) Trošku jsem pozměnila charaktery,takže se nedivte, pokud vám Kuroko bude připadat tak trošku mňákle ^^:D Jinak vyvětlení pro ty co Kuroko no Basket moc neznají :D Kagami je Taiga což je japonsky tygr ^^:D můžete to znát taky třeba z Toradory ^^:D
Tak bye a ať se vám to líbí :P
18+

" Kagami-kun koukej, jsem kočka nya" křičel Kuroko.
"Cože si?" zeptal se Kagami v otočce.
"Měl by sis zajít na ušní, říkám, že sem kočka nya" zopakoval Kuroko.
Kagami se podíval dolů a zrudl až po kořínky vlasů. "Co to máš sakra na sobě?"
"Co se ti nelíbí nya?" broukl Kuroko. Měl na sobě kočičí kostýmek s ouškama a ocáskem.
"Tohle!" důrazně vykřikl.
"Vždyť ty si taky kočka, ale trošku větší nya" řekl Kuroko a olízl si ruku. Vypadal u toho tak roztomile.
Kagamiho byste si mohly splést s obřím rajčetem, protože v ten moment byl rudější než jeho vlasy.
"Ale… ale to je něco úplně jiného" zatvářil se tupě.
"A v čem je to jiné?" vykulil očka.
"Hele chápej, nejsem žádná větší kočka a ty!" ukázal na Kuroka, "Ty už vůbec ne!"
Kuroko se mazlivě otřel o ruku před sebou a přejel jazykem po nataženém prstu.
"A mám toho dost!" nabral Kuroka do náruče a rázným krokem přešel k pokoji. Rozrazil dveře a hodil Kuroka na postel. Sundal ze sebe tričko a hodil ho na zem. Přiblížil se ke Kurokovi a vynutil si polibek. Líbal ho tvrdě. Jazyk protlačil dovnitř a vyhledal ten jeho. Strhl se souboj o nadvládu a ústa od sebe odlepili, až když jim došel dech. Kagami sjel jazykem po šíji a na rameni skousl. Zanechal za sebou otisk zubů a pokračoval dále.

Dostal se až k bradavce. Obkroužil ji jazykem, skousl a foukl na ni. Kuroko se prohl v zádech a vykřikl. Kagami zopakoval postup i na druhé. Opět sjel jazykem níž a zanechával za sebou jen vlhkou cestičku. Obkroužil pupík a sjel až k lemu bílých chlupatých kraťásků. Kuroko jen bezmocně ležel a vzdychal. Chtěl by mu jeho péči oplatit, ale tělo ho neposlouchalo. Nadzvedl se, aby mu je mohl Kagami sundat, jaké překvapení, když pod nimi nic neměl. Kagami obkroužil špičku jeho penisu a pohltil ho do úst. Pokojem se ozval výkřik. Sál ho, cumlal a občas i kousnul. Kuroko už skoro byl, když Kagami přestal.

"Co to…" nestihl nic říct, protože se Kagami vytáhl výš a přivlastnil si jeho ústa. Přestal ho líbat a místo jazyku mu do pusy narval dva prsty. Kuroko je cumlal. "To stačí" zasmál se Kagami a opět si přivlastnil jeho rty. Rukou sjel níž až ke vstupu a protlačil dovnitř nasliněný prst. Kuroko chtěl křičet, ale nemohl. Kagami s ním začal pohybovat a po chvíli přidal i druhý.

Roztahoval je od sebe, přejížděl s nimi po hrbolku uvnitř a Kuroko se rozplýval a vzdychal mu do úst. Kagami se jen ušklíbl. Když usoudil, že je připravený dost prsty vytáhl a nasměroval svůj penis na jeho vstup. Pomalu se nořil dovnitř. Když byl uvnitř celý, dlouze zasténal. "Jsi tak těsný." Pohladil ho po tváři. Pomalu se pohnul. Kuroko sebou házel ze strany na stranu a vzdychal.
Počáteční jemnost opadla a Kagami se začal pohybovat rychleji. "Já… už budu" vyloudil ze sebe mezi steny. "Já taky" uchechtl se Kuroko. Ještě pár rychlých pohybů a oba se svíjeli v návalu horkosti a orgasmu. Kagami se prohl v zádech a zavrněl. Vyklouzl z Kuroka a svalil se na postel. "Jako kočka" pronesl Kuroko. "Oj teba, tak už to řekni." Zasmál se. Kagami se podvolil a prohlásil "I´m very big cat." Stačí? Koukl na Kuroka. "Bohatě" zasmál se Kuroko a přitulil se k němu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KeikoK. KeikoK. | 6. listopadu 2013 v 15:57 | Reagovat

A nemohla by si sem pridať poviedku aj na KagamixAomine- na?...inak bolo to fakt zlaté:3 a mimochodom prosím pokračuj v tom príbejhu-Najdi své pravé já!(riadne sa mi to páči)

2 yemma yemma | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 13:13 | Reagovat

Nominovala jsem tě na Liebster blog award :)

3 yumiNekoShinge yumiNekoShinge | 7. listopadu 2013 v 16:08 | Reagovat

[1]: Pokusím se ^^ Najdi své pravé 2 kapitola nom na tom zatím pracuju :D

[2]: Arigato ^^

4 yemma yemma | E-mail | Web | 14. listopadu 2013 v 12:09 | Reagovat

Ummm až teď jsem si to přečetla moc pěkný :333 :D

5 Anne-chan Anne-chan | Web | 8. března 2014 v 4:40 | Reagovat

jéééé *-*
ale ty to bereš tak trochu z gruntu xD maličko spěcháš.. pokus se trochu víc rozepsat ^^ ale i tak je to suprový *-* (já mám co říkat xDDDD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama