Místnost 27

11. října 2015 v 22:03 | yumina |  Jednorázovky
Ahoj
Takže, jsem se rozhodla zveřejnit, tuhle 2 roky starou povídku

Doufám, že se Vám bude líbit a za případné chyby mě omluvte
A také upozorňuji, že to není vůbec dlouhé, nerada něco protahuju

Warning: Jedná se o BL tedy boys love, pokud tohle téma nemáte rádi nebo jim doslova pohrdáte, žádám Vás abyste dále do článku nepokračovali, děkuji
Pro ostatní, povídka je těžce bez příběhu, jediné o co zde jde je sex a pobavení!
18+ - BDSM, TOYS, RAPE v překladu, SVAZOVÁNÍ, HRAČKY A VYNUCENÝ SEX!

my friens.


V tmavé místnosti sedělo několik mužů. Všichni měli na tvářích masky a hladově vyhlíželi vpřed, kde stálo několik menších chlapců. Se zájmem si je prohlíželi. Nebylo jim více než šestnáct. Chlapci byli většinou prodáni svou vlastní rodinou. A tohle byla povinnost každého prodaného chlapce. Stát se kurvou, o kterou se bohatí chlapi perou. Nechtěli to, ale co jim zbývalo. Aukce začala. Každý z nich si jednoho vybral a odešel do předem připraveného pokoje. Kde si užil se svým vyvoleným. Tohle je příběh jednoho chlapce, který se stal obětí a neskutečně trpěl.

"Číslo jedna postup dopředu!" rozezněl se hlas. Chlapec tedy vyšel z řady. Vydražily ho za sto tisíc a muž si ho odvedl do pokoje. Surově ho hodil na postel. Než stihl rozehnat mžitky před očima byl připoután za obě ruce k posteli pevnými lany. Házel sebou, ale nebylo mu to nic platné. Muž dosedl na postel a pohladil chlapce po těle. Sehnul se k jeho rtům a vynutil si polibek. Jazykem se prodral dovnitř. Když se odtáhl, vynutil si ještě jeden, při kterém mu rozkousl ret. Krev, která stékala z ranky byla olíznuta. Vstal a jal se do rozepínání kalhot. Když odhalil své mužství chlapec se až vyděsil. Něco tak velkého ještě neviděl. Muž ho přitiskl na chlapcovi rty a dožadoval se vstupu. Chlapec měl pusu na zámek. Tak na to šel jinak a ne moc příjemně. Chytil ho za vlasy a trhnul dozadu. Když chtěl vykřiknout bolestní prostě mu ho tam narval. Tím mu vyvolal dávivý reflex, ale bylo mu to jedno.

Nešetrně přirážel do té malé pusinky a v hlavě měl jen jedno a to bylo své uspokojení. Pohlédl do tváře menšího, byla zmáčena od slz. Ten pohled prosící ať už skončí. Tohle miloval. Byl odporný a krutý. On to o sobě věděl a až moc dobře. Ale tohle byl celý on a měnit to nechtěl. Konečně došel ke konci a udělal se mu do pusy. Chtěl to vyplivnout, ale jeho trýznitel ho nenechal. Donutil ho to všechno pěkně spolknout. Chlapec si myslel, že nic horšího být nemůže, pletl se a to šeredně. Pan neznámí otevřel šuplík od nočního stolku, který byl vedle postele. Byl plný různých vibrátorů a podobných pomůcek. Vytáhl jeden z těch menších a olízl ho po celé délce. Roztáhl chlapci nohy a vměstnal se mezi ně.
Vibrátor přiložil k jeho vstupu a zatlačil. Pokojem se rozléhal křik smíšený s pláčem. Když v něm byl celý ponořený chytl do ruky ovládání a začal točit kolečkem, které ovlivňovalo rychlost. Kroutil se v jeho nitru a různě pohyboval. Pokoj byl opět vyplněn křikem a nářkem, ale občas se ozvalo menší vzdychnutí, když se vibrátor otřel o výstupek v jeho těle. A tohle pan neznámí nechtěl, nechtěl mu způsobovat nějaké potěšení, byl tu hlavně kvůli sobě. Nešetrně ho vytáhl ven a odhodil na zem. Natáhl se k šuplíku a vybral mnohem větší. Menší prosil, ať přestane, ale muž ho neposlouchal. Nezaplatil jen tak pro nic za nic. Opět ho zasunul dovnitř a začal ním pohybovat. Tvrdě a rychle, přirážel ním hluboko dovnitř chlapce. Hleděl do jeho tváře a užíval si ten zničený pohled.

Když už podruhé vyňal tu hračku z jeho těla přiložil k té malé dírce, která byla pokryta krví z předešlých hrátek svůj penis. Když ho dovnitř prodral celý, začal okamžitě přirážet. Opět tak tvrdě a tak rychle, že se menšímu dělalo zle. Všechno ho bolelo, slzy už téct přestaly, věděl, že to nemá cenu a tak jen oddaně ležel na posteli a nechal se sebou dělat vše. Po několika dlouhých minutách se muž s výkřikem udělal do těla pod sebou. Slastí přivíral oči a ještě dalších pár minut v něm setrval.


Vyklouzl z něj a ven začalo stékat sperma smísené s krví. Ale tohle mu pořád k dokonalému uspokojení nestačilo. Přešel zpět k ústům. Chlapec se nevzpíral a poslušně otevřel pusu. Starší muž sjel rukou až k penisu menšího a začal ho stimulovat. Po chvíli táhlých pohybů ruky se chlapec udělal na své břicho a ve stejný čas se muž udělal už po třetí. Vše se propadlo do temnoty. Malý zubožený chlapec byl v bezvědomí. Už nic necítil, o ničem nevěděl. Přál si jen zemřít.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama